Rudzki Półmaraton Industrialny

28.07.2018 godz. 21:00

Rejestracja zawodników

Do półmaratonu zostało

dni
godzin
minut
58 sekund

1 stycznia 2017 start zapisów

Miło nam poinformować, że już 1 stycznia rozpoczynamy zapisy do kolejnej, trzeciej już edycji Rudzkiego Półmaratonu Industrialnego, która odbędzie się 29 lipca 2017 r.

Tutaj link do zapisów: http://zapisy.sts-timing.pl/99/

Podobnie jak podczas wcześniejszych edycji, tak i w 2017 r. chcemy przeprowadzić rywalizację na dystansach półmaratońskim oraz na 7 km. Odbędzie także współzawodnictwo w kategorii nordic walking. Bieg odbędzie się na tej samej trasie, co w ubiegłym roku. Przypominamy, że posiada on atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Limit startujących zawodników wynosi 1 500 osób.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem naszego biegu, który dostępny jest pod adresem: http://polmaratonrudzki.pl/regulamin-5.html

Uwaga! Do 31 stycznia obowiązuje niższa opłata startowa, która dla dystansu półmaratońskiego będzie wynosiła 40 zł.  Po tym terminie wzrośnie do 60 zł.

Szykujemy dla Was także wiele niespodzianek. Już teraz możemy zdradzić, że jedną z nich będzie pamiątkowa koszulka z biegu z nadrukowanym imieniem bądź pseudonimem.

Zachęcając do startu w naszej imprezie chcemy też z okazji Świąt Bożego Narodzenia złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia, a w Nowym Roku samych nowych rekordów oraz żadnych kontuzji.

Organizatorzy

Sponsorzy i Partnerzy

Patronat medialny