Rudzki Półmaraton Industrialny

28.07.2018 godz. 21:00

Rejestracja zawodników

Do półmaratonu zostało

dni
godzin
minut
58 sekund

Biegaj w Rudzie Śląskiej


Bieg Wiewiórki

18 lutego 2017. w mieście wystartuje druga cykliczna impreza rodzinna "Bieg Wiewiórki". Zawody skierowane są dla rasowych biegaczy, dzieci,
a także wielbicieli nordic walking. Biegi odbywać się będą na pętli o długości 4200 m, którą można pokonać cztery razy (każdy startujący indywidualnie decyduje o ilości okrążeń).                  

Cykl składa się z 9 biegów, które raz w miesiącu odbywają się w halembskich lasach. Bazą dla zawodników jest infrastruktura Szkoły Podstawowej nr 15 przy ul. Energetyków. Na bieżni przy szkole znajduje się start oraz meta, natomiast w budynku można skorzystać z szatni, toalet i pryszniców. 

I Bieg Otwartych Serc 

Stowarzyszenie Otwarte Serca zaprasza na I Bieg Otwartych Serc w Rudzie Śląskiej  Impreza odbędzie się 4 lutego.

Więcej na https://www.facebook.com/events/632416966943364/?active_tab=discussion.

Kijkarze na start

9 stycznia o godz. 18:00 na Burloch Arenie przy ul. Bytomskiej 15 w Orzegowie rozpocznie się pierwsze z cyklu spotkań „Challenge  - Najlepsza Ruda”. Spotkania skierowane są do miłośników Nordic Walking. Każdego miesiąca spacery odbywać się będą w innej dzielnicy i towarzyszył będzie im inny kolor przewodni. Podczas zajęć na Orzegowie uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą elementów granatowych.Organizatorem wydarzenia jest FabrikaNordika.

 

Organizatorzy

Sponsorzy i Partnerzy

Patronat medialny