Rudzki Półmaraton Industrialny

28.07.2018 godz. 21:00

Do półmaratonu zostało

dni
godzin
minut
58 sekund

1 stycznia 2018 start zapisów

Miło nam poinformować, że już 1 stycznia rozpoczynamy zapisy do kolejnej, czwartej już edycji Rudzkiego Półmaratonu Industrialnego, która odbędzie się 28 lipca 2018 r.

Podobnie jak podczas wcześniejszych edycji, tak i w 2018 r. chcemy przeprowadzić rywalizację na dystansie półmaratońskim oraz w biegu towarzyszącym na krótszym dystansie, na którym odbędzie także współzawodnictwo w kategorii nordic walking.

Bieg odbędzie się na nowej trasie, która posiadać będzie atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Zmieni się także start i meta biegu, które zlokalizowane zostaną na nowym stadionie lekkoatletycznym przy ul. Czarnoleśnej. Znajdować się tam będzie również biuro zawodów oraz zaplecze imprezy. Ustalony został także limit startujących zawodników, który wynosi 1 500 osób.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem naszego biegu, który dostępny jest pod adresem: http://polmaratonrudzki.pl/regulamin-5.html

Uwaga! Do 31 stycznia obowiązuje niższa opłata startowa, która dla dystansu półmaratońskiego będzie wynosiła 40 zł.  Po tym terminie wzrośnie do 60 zł. Szykujemy dla Was także wiele niespodzianek. Już teraz możemy zdradzić, że jedną z nich, podobnie jak w tym roku będzie pamiątkowa koszulka z biegu z nadrukowanym imieniem bądź pseudonimem.

Zachęcając do startu w naszej imprezie chcemy też z okazji Świąt Bożego Narodzenia złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia, a w Nowym Roku samych nowych rekordów oraz żadnych kontuzji.

Organizatorzy Rudzkiego Półmartonu Industrialnego

Organizatorzy

Sponsorzy i Partnerzy

Patronat medialny