Rudzki Półmaraton Industrialny

28.07.2018 godz. 21:00

Do półmaratonu zostało

dni
godzin
minut
58 sekund

Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej

Uwaga! Zmiany w organizacji ruchu drogowego

W związku z organizowanym półmaratonem 28 lipca od godz. 19:30 do godz. 1:00 wystąpią  następujące zmiany w ruchu drogowym:

• dla ruchu zamknięta zostanie ul. Objazdowa, Ofiar Katynia, Smolenia.

• ul. Czarnoleśna na odcinku od ul. 1 Maja do skrzyżowania z ul. Niedurnego i Chorzowską będzie jednokierunkowa z kierunkiem jazdy w stronę Nowego Bytomia.

• ul. Hallera będzie jednokierunkowa z kierunkiem jazdy w stronę ul. 1 Maja.

• Wyłączony z ruchu zostanie prawy pas jezdni ul. 1 Maja na odcinku od skrzyżowania z ul. Czarnoleśną i Kokota do ul. Hallera w kierunku Rudy.

 

Zmiany w komunikacji miejskiej

Z uwagi na czasowe zamknięcie ul. Czarnoleśnej w związku z organizowanym IV Rudzkim Półmaratonem Industrialnym 28 lipca od godz. 19:30 do godz. 1:00 wystąpią zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej. Dotyczyć będą one linii autobusowych nr 6, 23, 39, 146 i 147.

1. Linia nr 6 kursować będzie objazdem ulicami: Niedurnego, Obrońców Westerplatte i 1 Maja, bez obsługi przystanków: „Nowy Bytom Centrum” przy ul. Czarnoleśnej, „Nowy Bytom Zakłady Odzieżowe” i „Czarny Las Zespół Szkół”, natomiast z tymczasową obsługą przystanków: „Nowy Bytom Centrum” przy ul. Niedurnego, „Wirek Kopalnia Pokój” i „Czarny Las Zespół Szkół”.

2. Linia nr 23 i 147 kursować będzie objazdem ulicami: Niedurnego i Obrońców Westerplatte, bez obsługi przystanków: „Nowy Bytom Centrum” przy ul. Czarnoleśnej, „Nowy Bytom Zakłady Odzieżowe” oraz „Czarny Las Zespół Szkół”, natomiast z tymczasową obsługą przystanków: „Nowy Bytom Centrum” przy ul. Niedurnego oraz „Wirek Kopalnia Pokój”.

3. Linia nr 39 i 146 kursować będzie objazdem ulicami Obrońców Westerplatte i 1 Maja, bez obsługi przystanków: „Wirek Kopalnia Pokój”, „Nowy Bytom Centrum” i „Nowy Bytom Zakłady Odzieżowe”, natomiast z tymczasową obsługą przystanku „Czarny Las Zespół Szkół” i przystanku tymczasowego przy ul. Obrońców Westerplatte w rejonie skrzyżowania z ul. Niedurnego.

Organizatorzy

Sponsorzy i Partnerzy

Patronat medialny